Kalendář

Kliknutím na barevné tlačíko můžete filtrovat akce určené pro vás. Oranžové akce se týkají zájemců o studium na střední škole, zelené VOŠ, modré jsou určeny pro žáky naší školy a jejich rodiče, červené akce jsou pro všechny.

Akce pro naše žáky a rodiče na říjen 2020

Vážené žákyně, vážení žáci, 

rozhodnutím vlády pokračuje distanční výuka nejméně do konce příštího týdne. Dá se však předpokládat, že distanční výuka bude probíhat delší dobu. Od zítřejšího dne je změna v tom, že končí prezenční výuka praxe a odborného výcviku ve škole. Do konce toho týdne se budete učit podle připraveného rozvrhu, jen bloky praxe a OV budou také distanční formou. Příští týden se budete učit podle běžného rozvrhu, na stránkách supl.spse.cz budou aktuální změny. V týdnu od 26. 10. do 30. 10. byly státní svátek a 2 dva dny podzimních prázdnin doplněny o další dva dny volna. Bylo by dobré, aby po prázdninách začala prezenční výuka alespoň praktických předmětů, uvidíme, zda to bude možné.

Zavřením základních škol nastal v některých domácnostech problém s technikou. Pokud byste měli nějaké nové požadavky na technické vybavení, ozvěte se Ing. Miroslavu Jirkovi, který se pokusí, pokud to půjde, váš požadavek splnit.

Už druhý týden probíhá vyučování distanční formou. Toto vyučování musí zcela nahradit výuku prezenční. Rád bych vás požádal o zpětnou vazbu a informace týkající se dosavadního průběhu distanční výuky.  Cílem je vyladit případné nedostatky co nejdříve. Je možné, že výuka touto formou bude probíhat delší dobu a naším cílem je, aby byla co nejkvalitnější. Proto potřebujeme zmapovat vaše dosavadní zkušenosti a reagovat na ně. Chtěl bych vás tedy požádat o vyplnění krátkého dotazníku zpětné vazby, na který máte odkaz níže.

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=_O0eUXEiuUKn0M_8oO2FPNhB8iCOMzVBty_QbQ4pCS1UOEk0UjAxRlpaNURHRTRYUUdUU0I4VzlHNi4u

Vzhledem k uzavření všech škol se od zítřejšího dne uzavírá také jídelna Gymnázia Dašická. Pokud chodíte na obědy do této jídelny, budou vám od zítřka do konce října automaticky odhlášeny.

Děkuji za váš dosavadní přístup k distanční výuce. V případě potíží se můžete obrátit na své třídní učitele, své vyučující nebo vedení školy. Vzájemná komunikace je při distanční výuce velice důležitá, může zamezit případným nedorozuměním.

Přeji vám hezký den.

S pozdravem

Mgr. Petr Mikuláš

ředitel školy

 

img/akce/835/large/01.jpg

Pozvánka na akci JUKONu a Dramatického souboru SPŠE - na tradiční kvíz

Vážení,

 

zveme Vás na tradiční kvíz, (viz plakát v příloze) - poprvé za dobu jeho existence budeme soutěžit v rouškách.

Nenechte se odradit, přijďte se pobavit a vyhrát hodnotné ceny - aspoň symbolickou sladkou odměnu si odnese i ten, kdo se neumístí mezi prvními.

 

Za pořadatele srdečně zve

Mgr Marie Albrechtová

nahoru