Kalendář

Kliknutím na barevné tlačíko můžete filtrovat akce určené pro vás. Oranžové akce se týkají zájemců o studium na střední škole, zelené VOŠ, modré jsou určeny pro žáky naší školy a jejich rodiče, červené akce jsou pro všechny.

Nejbližší akce pro naše žáky a rodiče

Informace o srovnávacích testech

V úterý 7. 6. 2022 proběhnou 1. vyučovací hodinu srovnávací testy z matematiky ve třídách 1. - 3. ročníků oborů M. Test bude tvořen 3 – 5 otevřenými úlohami a 3 – 7 uzavřenými úlohami. Obsahové zaměření bude na učivo probrané během 2. pololetí. Hlavním cílem testování je zjistit plošnou úroveň základních znalostí z matematiky za 2. pololetí. Jednotlivé úlohy budou bodovány a v souhrnu hodnoceny podobně jako maturitní testy z matematiky. Test bude hodnocen známkou váhy kontrolní práce. Bližší podrobnosti byly zaslány na školní emaily. Věříme, že na testy se zodpovědně připravíte a ukážete, že máte solidní znalosti z matematiky.

Dramatický soubor SPŠE a JUKON uvádějí loutkovou barokní hru

Soubory ke stažení:

Milí žáci, kroužek vodáků SPŠE pořádá každoročně pro žáky školy turisticko – vodácký zájezd do Rakouska a Slovinska.

Byli bychom tedy rádi, kdybyste zvážili naši nabídku prožít deset dnů na vodě a v horách v Rakousku a Slovinsku.

Sportovní aktivity jsou rozloženy mezi pěší a vodní turistiku, lezení na umělé stěně a doplňkově in-line brusle, minigolf, fotbal, paintball.

Ubytování je v Rakousku v rodinném kempu v Dollachu pod Grossglocknerem a ve Slovinsku ve vodáckém kempu v Radovlici.

 

Více informací v souboru - Nabidka pro zaky skoly_ Rakousko 2022.pdf

Náplní zájezdu je především splutí řek Norska a Švédska, zájezd je především připraven pro rafty, K1 (obtížnost WW III – IV) a C2 – WW - III

Vzhledem k vodním stavům vedoucí zájezdu rozhodne o splutí, event. určí typ člunů ke splutí, rozhodne též i o složení posádek na raftu.

Součástí programu je vysokohorská turistika v oblasti  Jotunheimen, event. lyžování na ledovci. Program bude upřesněn podle povětrnostních podmínek.

 

Více informací v souboru - Nabidka pro zaky skoly_ Norsko 2022.pdf

nahoru