Kalendář

Kliknutím na barevné tlačíko můžete filtrovat akce určené pro vás. Oranžové akce se týkají zájemců o studium na střední škole, zelené VOŠ, modré jsou určeny pro žáky naší školy a jejich rodiče, červené akce jsou pro všechny.

Akce pro naše žáky a rodiče na prosinec 2021

Vážení,

 
zdravíme a sdělujeme radostnou zprávu - "Duo Ťuk" vydalo nové album a obnovilo koncertní činnost.
Na pozvání JUKONu a Dramatického souboru SPŠE se vám představí v obvyklých prostorách (viz plakát).
 
Jménem pořadatelů srdečně zve
M. Albrechtová
Soubory ke stažení:
img/akce/936/large/01.jpg

K získání auta schopného převážet nemocnou Kristýnku můžeš přispět i ty

Informace o sbírce

Jsme pětičlenná rodina z vesnice od Chrudimi, náš syn Martin je žákem 4. ročníku na SPŠE Pardubice. V roce 2007 se nám narodila krásná zdravá holčička Kristýnka. V půl roce ale přišla nečekaná zpráva – byl jí diagnostikován Westův syndrom. Doktor nám řekl, že bude jenom ležící – nebude sedět, chodit, držet hlavu.

Jsme v situaci, kdy jako rodina pro převoz Kristýnky potřebujeme nové auto. Nyní převozy k lékařům, na rehabilitace a jiné řešíme za pomoci sanitek. Kristýnka musí být převážena v pololeže a potřebuje mít s sebou spoustu zdravotních pomůcek. V průběhu jízdy ji musím odsávat z tracheostomie, aby mohla dýchat. V této době se velmi obáváme rizik nákazy – i běžné respirační viry jsou pro ni nebezpečné a mohou ji zkomplikovat zdravotní stav.

Máme otevřenou veřejnou sbírku na platformě Znesnáze, kde si můžete přečíst více našeho příběhu. Sbírku máme spuštěnou pouze na 2 měsíce (do 25. 12. 2021).

Sbírku naleznete na adrese https://www.znesnaze21.cz/sbirka/auto-pro-kristynku

Jak můžete pomoci:

  1. Jakoukoli drobnou částkou na naši veřejnou sbírku.
  2. Být partnerem naší sbírky.
  3. Velmi nám pomůže sdílení sbírky na Vašem FB nebo jiných sociálních sítích nebo například mezi zaměstnance, kolegy, známé apod.
  4. Zorganizováním charitativní/dobročinné akce.
  5. Jiným nápadem nebo doporučením.

 

Soubory ke stažení:
nahoru